Dünya, Asetilsistein’i Konuşuyor

Bilim İlaç destekleriyle hazırlanan canlı yayında "Dünya, Asetilsistein’i Konuşuyor" konuşuldu.

Detay

Teknoloji Çağında Pandemi Yönetimi

Sanovel İlaç’ın destekleriyle hazırlanan bu toplantıda Teknolojinin çok fazla kullanıldığı günümüzde pandemi yönetimi konuşuldu.

Detay

Ezildi, Burkuldu, Morardı - Güncel SGK-Reçete Sorunları ve Çözümleri

Recordati İlaç’ın Eczacının Sesi ve Farmazi Akademi ile gerçekleştirdiği toplantı serisinin ikinci toplantısı gerçekleştirildi.

DetayBiz Nasılız? Neydi Yaşadıklarımız? Nasıl Başa Çıkabiliriz?

Sanovel İlaç’ın düzenlediği "Biz Nasılız? Neydi Yaşadıklarımız? Nasıl Başa Çıkabiliriz?" başlıklı webinarda zor dönemlerde geçtiğimiz bu günlerde neler yaşadığımızı ve nasıl başa çıkabileceğimizi konuştuk. Ecz.Şeyma Şahin ve Klinik Psikolog Serap Al

Detay

COVID 19 Pandemisi ve Burun & Sinüs Rahatsızlıkları

Bionorica İlaç’ın düzenlediği "COVID 19 Pandemisi ve Burun & Sinüs Rahatsızlıkları" başlıklı webinarda Prof. Dr. Aytuğ Altundağ ve Bionorica Genel Müdürü Dr. Bedri Toker Bionorica Ürün Yöneticisi Arda Karasu moderatörlüğünde konuk oldular.

Detay

COVID 19 Günlerinden D Vitaminin önemi.

Mamsel İlaç’ın düzenlediği "Hem Tanıdık Hem Yeni D Vitamimi" başlıklı webinarda D Vitamini ve COVID 19’daki önemini konuştuk. Webinara Prof. Dr. Dilek Gogas Yavuz ve Prof. Dr. Tufan Tütek Uzm. Ecz. Duygu Değirmen Kırboğa moderatörlüğünde konuk

DetayPandemi Günlerinde Stresle Başa Çıkmak

Psikiyatrist Uzm. Dr. Burçin ACAR’ın konuk olduğu Ecz. Ayşe ARIK’ın moderatörlüğünü yaptığı "Pandemi günlerinde stresle başa çıkmak" konulu eğitim HERBasist’ in katkılarıyla gerçekleştirildi.

Detay

TEB Başkanı Sn. Erdoğan ÇOLAK ile gündem

Gündemin çok yoğun olduğu bu günlerde en güncel bilgileri almak ve genel bir değerlendirme yapmak üzere TEB Başkanı Sn. Erdoğan ÇOLAK ile canlı yayında konuştuk.

Detay

Dünya Kalp Günü Özel Canlı Yayın

Prof. Dr. Sacit Güleç ve Prof. Dr. Sadi Güleç ile Kas-İskelet Ağrılarından Kalp Ağrılarına Ağrı Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar’ ı canlı yayında konuştuk.

DetayProbiyotik Dünyasında Yeni Bir Sayfa

Mamsel İlaç’ın düzenlediği "Probiyotik Dünyasında Yeni Bir Sayfa" başlıklı webinarda probiyotikelrdeki gelişmeleri ve güncellemeleri konuştuk. Webinara Prof. Dr. Şirin Güven ve Prof. Dr. Metehan Özen Uzm. Ecz. Duygu Değirmen Kırboğa moderatörlüğünde

Detay

Dünya Kız Çocukları Özel Canlı Yayın

8 Ekim 2020 tarihinde Abbot’ un destekleriyle Dünya Kız Çocukları "Menstrual Ağrıya Tedavi Yaklaşımları" aslı konuyu Prof. Dr. Emine Tur Tozan ve Prof. Dr. Engin Oral ile Eczacı Hakan Gençosmanoğlu moderatörlüğünde konuştuk.

Detay

Atış Serbest

Eczacılık Dünyasıyla ilgili şimdi ve geleceğin konuşulduğu canlı yayında Eczacı Ayşe Arık sordu Eczacı Hakan Gençosmanoğlu yanıtladı.

Detay